سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
مسابقه وبلاگ نویسی ابلاغ غدیر
در گذشته مرا برادرى بود که در راه خدا برادریم مى‏نمود . خردى دنیا در دیده‏اش وى را در چشم من بزرگ مى‏داشت ، و شکم بر او سلطه‏اى نداشت ، پس آنچه نمى‏یافت آرزو نمى‏کرد و آنچه را مى‏یافت فراوان به کار نمى‏برد . بیشتر روزهایش را خاموش مى‏ماند ، و اگر سخن مى‏گفت گویندگان را از سخن مى‏ماند و تشنگى پرسندگان را فرو مى‏نشاند . افتاده بود و در دیده‏ها ناتوان ، و به هنگام کار چون شیر بیشه و مار بیابان . تا نزد قاضى نمى‏رفت حجّت نمى‏آورد و کسى را که عذرى داشت . سرزنش نمى‏نمود ، تا عذرش را مى‏شنود . از درد شکوه نمى‏نمود مگر آنگاه که بهبود یافته بود . آنچه را مى‏کرد مى‏گفت و بدانچه نمى‏کرد دهان نمى‏گشود . اگر با او جدال مى‏کردند خاموشى مى‏گزید و اگر در گفتار بر او پیروز مى‏شدند ، در خاموشى مغلوب نمى‏گردید . بر آنچه مى‏شنود حریصتر بود تا آنچه گوید ، و گاهى که او را دو کار پیش مى‏آمد مى‏نگریست که کدام به خواهش نفس نزدیکتر است تا راه مخالف آن را پوید بر شما باد چنین خصلتها را یافتن و در به دست آوردنش بر یکدیگر پیشى گرفتن . و اگر نتوانستید ، بدانید که اندک را به دست آوردن بهتر تا همه را واگذاردن . [نهج البلاغه]

آموزش زبان فرانسه

به نام خدا

خدمت تمامی دوستان مشتاقم به فراگیری زبان فرانسه سلام عرض می کنم ، امیدوارم که در تلاشهاتون برای فراگیری این زبان شیرین اما سخت موفق و البته کوشا باشید.

اما مطلبی که می خواستم امروز در مورد اون با شما صحبت کنم در مورد لغتنامه ها و دیکشنری هاست.

 برای همه زبان آموزان نیاز مبرم اونها به لغتنامه ها مثل نیاز ماهی به آب می مونه ، و این نیاز رو کتابهای جامع لغت حل کردند ، اما استفاده از خود این کتابهای لغتنامه یک مشکل اساسی داره و اون هم وقت گیر بودن پیدا کردن لغتها در اونهاست ، با توجه به اینکه در زمان ما رایانه حلال مشکلات و سرعت دهنده به کارهاست همیشه نیازی عجیب به یک برنامه جامع لغات به زبان فرانسه برای زبان آموزان احساس می شده است گرچه هنوز در این زمینه (برنامه جامع لغات فرانسه به فارسی و بر عکس )اقدام کار سازی انجام نشده است ، اما با تلاشهایی که شده می شود گوشه ای از این نیازها را بر طرف کرد ، و سعی من در این پست معرفی  برنامه ای است که به زبان آموزان فرانسه خیلی کمک خواهد کرد :

دیکشنری آنلاین چند زبانه برش:

  

دیکشنری چندزبانه با امکان Auto complete

این دیکشنری در حال حاضر از زبانهای انگلیسی (English) ، فارسی (Persian)، فرانسه (French)، آلمانی (German)، اسپانیایی (Spanish)، ایتالیایی (Italian)، سوئدی (Swedish)، فنلاندی (Finnish)، عربی (Arabic) و اسپرانتو(Esperanto) پشتیبانی می کند.

Brash Dictionary Interface

از مزایای قابل توجه این دیکشنری auto complete و امکان دریافت معنی کلمات بدون refresh مجدد صفحه می باشد:

Brash Dictionary Interface in auto complete mode

برای پیاده سازی این دیکشنری علاوه بر ASP.Net از Atlas نیز استفاده شده است، Atlas  در حال حاضر در حال توسعه و تکمیل می باشد.

 

 
محمد مصطفی حسینی ::: پنج شنبه 85/7/27::: ساعت 1:0 عصر

 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 11


بازدید دیروز: 25


کل بازدید :79438
 
 >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
محمد مصطفی حسینی
به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست- دوستان عزیز به وبلاگ آموزش زبان فرانسه خوش آمدید!- @فرانسه زبانی برای پیشرفت@ مدتی است که هر چه در سایت های اینترنتی فارسی زبان می گردم ، هیچ اثری از یک سایت جامع برای آموزش زبان فرانسه نمی یابم و تلاش هایی هم که هست بسیار پراکنده است به گونه ای که مطمئنم هیچ گاه نه می تواند زبان آموزان تازه ای را متوجه این زبان اصیل و کامل نماید ، و نه اگر جذب کرد توانایی به مقصد رساندن او را دارد ؛ و این نیاز مبرم تلاش در این زمینه را به خوبی تبیین می کند. و این آرزو(ایجاد یک سایت جامع آموزش زبان فرانسه )برای من به صورت یک دغدغه فکری در آمده است و همین دلیل شده که سعیم را (هر چند خیلی ضعیف) برای این کار بزرگ شروع کنم ، و این وبلاگ برای من مقدمه ای برای این کار بزرگ است. - @@@طولانی ترین راه ها هم تنها با یک قدم شروع می شوند@@@- -از تمامی دوستانی که در زمینه وبلاگ نویسی آموزش زبان فرانسه فعالیت می نمایند در زمینه تبادل لینک و اطلاعات و تلاشی گروهی برای سایتی جامع در این زمینه دعوت می نمایم و حضور گرمشان را گرامی میدارم.-
 
 
>>لینک دوستان<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<